VPN Betternet: Unlimited Proxy icon

VPN Betternet: Unlimited Proxy Verified icon

7.5.0 for Android
4.2 | 50,000,000+ Instalacje | Opinie

Betternet, LLC

Opis VPN Betternet: Unlimited Proxy

Betternet VPN to prosty, szybki, bezpłatny i nieograniczony VPN (Virtual Private Network) dla urządzeń z Androidem.Betternet VPN zapewnia bezpieczną tożsamość online, maskując adres IP, szyfruje ruch internetowy, zamienia publiczne Wi-Fi w bezpieczną prywatną sieć i pomaga odblokować witryny, usługi i aplikacje na telefonie z Androidem, abyś mógł uzyskać dostęp do dowolnej ograniczonej treścibezpiecznie i anonimowo.
VPN jest najbardziej niezawodnym sposobem ochrony prywatności w Internecie i zapewnienia bezpieczeństwa danych.Korzystając z proxy VPN, unikniesz hakerów i cyberprzestępstw podczas korzystania z publicznego Wi -Fi.WIFI VPN działa jak Tor lub Cebula, z wyjątkiem tego, że nasz VPN jest znacznie szybszy i zapewnia te same korzyści bezpieczeństwa.Zmień swój adres IP i lokalizację, aby odblokować strony internetowe i aplikacje.Uzyskaj dostęp do nieograniczonego bezpieczeństwa online z Betternet VPN!
Betternet VPN & amp;Nieograniczone funkcje proxy:
prywatny & amp;Bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem najlepszego proxy VPN
za pomocą VPN nie musisz nawet instalować żadnej przeglądarki Incognito.Po prostu włącz swój VPN, a cały ruch internetowy jest całkowicie zaszyfrowany.Twoje działania online są całkowicie bezpieczne i anonimowe.
WIFI Safety & amp;Bezpieczeństwo
Ponieważ cały ruch online jest szyfrowany za pośrednictwem nieograniczonego proxy VPN, niezależnie od publicznego hotspot Wi -Fi, do którego próbujesz uzyskać dostęp, będziesz chroniony przed publicznym ryzykiem Wi -Fi i ciesz się pełnym bezpieczeństwem Wi -Fi.Łatwo chronić swoje bezpieczeństwo i prywatność Wi -Fi.
Zmieniacz adresu IP;Lokalizacja Podróbka
Nasz nieograniczony VPN ukrywa Twój adres IP, aby Twoja lokalizacja była maskowana i możesz ominąć geo-restriction, aby uzyskać dostęp do dowolnej treści w dowolnym miejscu.Bądź bezpieczny online z prywatnością lokalizacji za pomocą Betternet VPN.
Zainstaluj teraz VPN Betternet do:
Unblock & amp;Uzyskaj dostęp do stron internetowych i aplikacji
Możesz odblokować dowolne aplikacje, usługi lub strony internetowe za pomocą Betternet Free & amp;Nieograniczony VPN.Obejmować cenzurę rządową i geo-restrictions, aby uzyskać dostęp do sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, YouTube i Snapchat itp. Lub wszelkie inne zablokowane strony internetowe z dowolnego miejsca!Stabilne, bezpieczne i szybkie połączenie VPN jest bardzo ważne dla prywatności i wolności.
► Anonimowe połączenie i ochrona prywatności
Korzystanie z nieograniczonej usługi VPN, Twoja IP i lokalizacja zostaną zamaskowane, a TwojaDziałania nie można już śledzić w Internecie.BetterNet to najlepsza usługa proxy VPN, która strzeże Twojej prywatności.
► Zabezpiecz swoje urządzenie
Betternet VPN zabezpiecza połączenie urządzenia z Androidem, gdy jesteś podłączony do publicznych hotspotów Wi -Fi lub sieciami danych komórkowych.Działa jak bezpłatny proxy Tor (router cebulowy), ale jest jeszcze bardziej zabezpieczony.Twoje hasło i dane osobowe są zabezpieczone i jesteś chroniony przed atakami hakerów.
► Surf anonimowo z szybką prędkością
Betternet VPN jest bardzo szybki!Wykrywa twoją lokalizację automatycznie i łączy Cię z najbliższym i najszybszym serwerem.W rezultacie twoje połączenie będzie znacznie szybsze niż jakikolwiek inny dostawca VPN lub proxy.Pobierz najlepszy proxy VPN już dziś dla swojego urządzenia z Androidem.
► Tarcza wifi vpn hotspot
Publiczne hotspoty Wi-Fi i szkolne WiFi to idealne miejsca dla hakerów i jeśli zdarza się, że zdobędą toTwoje dane osobowe, możesz być kolejną ofiarą kradzieży tożsamości!Betternet VPN Proxy wykorzystuje zaawansowaną technologię VPN do szyfrowania ruchu sieciowego, umożliwiając łączenie się z witryną za pośrednictwem HTTPS, zapewniając super zabezpieczoną tarczę do hotspotu VPN Wi -Fi.Połącz się w pracy lub użyj go jako szkolnego VPN, aby zabezpieczyć połączenie.
Betternet VPN Free Version pokazuje reklamy.Uaktualnij do Premium, aby cieszyć się nieograniczonym i wolnym od reklam VPN!
Pobierz Betternet VPN i zdobądź prywatne, bezpieczne przeglądanie, którym możesz zaufać.
Skontaktuj się z nami
Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub odwiedź naszą stronę internetową https://www.betternet.co, aby uzyskać więcej informacji.
Nawiasem mówiąc, nie zapomnij śledzić naszego konta na Twitterze @betternet_co i Facebook http://fb.com/betternet.co, aby być na bieżąco.

Co nowego w VPN Betternet: Unlimited Proxy 7.5.0

Thank you for choosing Betternet! We sincerely value your feedback and ratings. Whenever we add awesome new features, we’ll let you know!

Informacja

 • Kategoria:
  Narzędzia
 • Aktualna wersja:
  7.5.0
 • Zaktualizowano:
  2023-06-30
 • Rozmiar:
  60.6MB
 • Wymaga Androida:
  Android 5.0 or later
 • Deweloper:
  Betternet, LLC
 • ID:
  com.freevpnintouch
 • Available on:
 • VPN Betternet: Unlimited Proxy
  VPN Betternet: Unlimited Proxy 7.4.0
  57.6MB
  2023-06-11
  APK
  Picture
 • VPN Betternet: Unlimited Proxy
  VPN Betternet: Unlimited Proxy 7.3.0
  57.6MB
  2023-04-28
  APK
  Picture
 • VPN Betternet: Unlimited Proxy
  VPN Betternet: Unlimited Proxy 7.2.1
  62.8MB
  2023-04-28
  APK
  Picture
Opinie
 • avatar
  scam
  2022-05-06 08:07
 • avatar
  It's GREAT!
  2022-03-20 01:25
 • avatar
  Jeszcze nie wiem Dopiero próbuję
  2022-01-04 06:57
 • avatar
  Its just one of best VPNs.
  2021-11-17 07:32
 • avatar
  It's a lie! that's not an free app. It's paid 10USD per Month
  2021-10-23 08:05
 • avatar
  Super
  2021-06-13 08:58