Selfie Beauty Camera icon

Selfie Beauty Camera

1.2.4 for Android
4.5 | 1,000,000+ Instalacje

Beauty Plus Selfie Camera and Photo Editor

Opis Selfie Beauty Camera

Aparat Excellence Selfie
zapewnia najlepszą edycję alternatywną i prostą w użyciu z inteligentnym uderzeniem, kanałami, sieciami, nakładkami, szczotkami, mozaikami, skutki wspaniałych rzeczywiście zmienia kształt ciała, którego nigdy nie edytowałeś
Aplikacja Selfie i Beauty Camera to najlepsza aplikacja na jedną in-One do przechwytywania zdjęć i filmów.
Ta aplikacja oferuje postępy Edytor zdjęć
Aparaty i liczne bardziej zaprogramowane z kanałami fotograficznymi, zdjęcie Poprawa, zmienić zdjęcia, skutki zdjęć. Tutaj będziesz w stanie posortować wszystkie nowoczesne ustawienia tekstu z tysiącami stylów tekstowych, kolorów w stylu tekstowym, a naklejki ma zdumiewającą kolekcję, tworząc swoje zdjęcie piękniejsze. Nie ma wymogu zaangażowania w zmianę zdjęcia, jest to strasznie gładko, szybka i łatwa w użyciu aplikacja.
.
🤳🏼selfie beauty Camera:
Niesamowite zaplanowane kanały do ​​zdjęć, zmienić z presetem Instagram, zmienia kanały z kontrolą, jak chcesz, i sprawić, że zdjęcia wyróżniają się. Lomo, różowy, film, retro, winieta, charakterystyka, ciepły, nudny, nowy i więcej kanałów dla twoich zdjęć. Dostosuj zdjęcia z jasnością, różnicuj, zanurzenie, doskonały dla najlepszego wyniku zdjęć.
Pobierz za darmo Selfie Camera & Excellence Camera
dla wszystkich urządzeń zmienionych zdjęć i wspaniałości kamery, które chcesz - konfront Poprawnie, skutki fotograficzne, kanały kamery, zadziwiający kolaże, style tekstowe, naklejki, kontury, ożywione uderzenia i więcej! Snap Superb Pictures i udostępnij swoje wspaniałe zdjęcie na Instagramie, Facebooku, Snapchat, Twitter, z aparatem doskonałości. 🎊🎉
🤳🏼Beauty Camera - Sweet Selfie Cechy:
💥face Tune, Beauty Camera i Beauty Touch-Up
- Upiększyć natychmiastowe wzmocnienie selfies z filtrami kosmetycznymi Twoja skóra będzie wyglądać bezbłędna w żadnym momencie i oszałamiający wynik.
-Remove Dark Circles i powiększ swoje oczy Kamera Sweet Selfie i Doskonałość może być lepszym podejściem, aby wymagać słodkiego selfies z zdumiewającymi kanałami wielkoduszkowymi w czasie rzeczywistym i naklejek konfrontowania, ar > Serce, gwiazda, okrągły lub głośnomówiących, posypać skutkami, które sprawiają, że obraz ciemny i biały. Rozmyj zdjęcia z charakterystycznymi kształtami lub wraz z palcami i uzyskaj niejasny efekt DSLR. Glitch and Light wycieki oddziaływanie na zdjęcia Jeśli musisz zobaczyć wspaniałe wykorzystanie tych atrakcji, tworząc swoje ciało kulminowate.
🎨light Makeup Wygląda:
Excellence Camera & Sweet Selfie oferuje zaprogramowane makijaż światła W konsekwencji zidentyfikuj konfrontację, aby wydawać się w czasie rzeczywistym kosmetyki. Kulminuje do medifootów, którzy nie wiedzą, jak wykorzystywać oko, konfrontację lub makijaż wargi. Umożliwia Ci podjęcie najnowszych wzorów kosmetyków za sekundę.
🔥selfie Photo Editor - profesjonalne oprogramowanie do edycji:
- z tym rozmytym edytorem zdjęć, możesz tworzyć zaawansowane Rozmywa za pomocą pędzla rozmycia. , kształt składany Kolaż, który daje mnóstwo bezpłatnych ustawień zaprogramowanych układów i formatów dla klientów Instagram.
- będziemy w stanie wybrać ulubioną kratę zdjęć, zmienić kolaż z kanałami, fundamentami, naklejkami, treściami itp

Informacja

 • Kategoria:
  Fotografia
 • Aktualna wersja:
  1.2.4
 • Zaktualizowano:
  2022-09-29
 • Rozmiar:
  141.4MB
 • Wymaga Androida:
  Android 6.0 or later
 • Deweloper:
  Beauty Plus Selfie Camera and Photo Editor
 • ID:
  beautycamera.sweet.selfie.camera
 • Available on:
 • Selfie Beauty Camera
  Selfie Beauty Camera 1.2
  24.8MB
  2022-02-12
  XAPK
  Picture