Tiki - Short Video App icon

Tiki - Short Video App

3.19.1 for Android
4.1 | 100,000,000+ Instalacje

DOL Technology PTE.LTD.

Opis Tiki - Short Video App

Miejsce dla prawdziwych talentów -Tiki to zabawne & amp; Infortacjonowanie krótkiej aplikacji wideo obejmująca wysokiej jakości krótkie filmy, takie jak komedia, taniec, lipsync, dramat, jedzenie, styl życia i moda.
Tiki to także świetna platforma, aby wyrażać siebie i nagrywać swoje życie poprzez krótkie filmy. W Tiki możesz się podzielić, komentować filmy, które kochasz, wchodzi w interakcje z twórcami, których chcesz, znaleźć społeczność, która dzieli twój smak. Możesz także zostać twórcą i wzmacniaczem; Zaprezentuj swoje talenty swojej społeczności. Idealne funkcje transmisji na żywo, piękne prezenty na żywo i entuzjastyczne rozmowy na żywo pozwalają zanurzyć się w Tiki Live!
1. Miejsce dla prawdziwych talentów
Obejrzyj miliony popularnych filmów i odkryj niekończące się możliwości życia. TIKI poleci spersonalizowane treści wideo na podstawie tego, co oglądasz, komentuje i udostępniasz. Przyjaciele do cieszenia się.
2. Znajdź swoją społeczność, zainteresowanie i wzmacniacz; Zaangażowanie
Możesz znaleźć swoją społeczność w oparciu o swoje zainteresowanie tutaj. Na Tiki możesz wchodzić w interakcje i komunikować się z interesującymi ludźmi i oglądać śmieszne filmy razem. W naszej społeczności twórcy można znaleźć wielu wpływowych i wzmacniaczy; Twórcy i współpracują razem, aby tworzyć niesamowite treści. Tiki organizuje również spotkania offline w twoim mieście, aby dzielić się pomysłami i wzmacniaczem; Baw się dobrze!
3. Go Live and Friend Friend
Tiki oferuje platformę na żywo, na której możesz rozmawiać z nowymi przyjaciółmi i zdobywać więcej fanów. Aby zostać streamerem na żywo, ludzie zaczynają się z tobą komunikować, uwielbiać, śledzić cię i wysyłać prezenty! Wykwintne prezenty są nadal uruchamiane na Tiki .. Dołącz i doświadcz tej ekscytującej podróży z nami!
4. Zrób swoją chwilę
, aby być gwiazdą, będziesz musiał ćwiczyć & amp; rosnąć. Tiki ma doskonałego edytora wideo z dużą ilością narzędzi do edycji wielu wyborów muzycznych. Po prostu nakręć swoje filmy z milionami klipów muzycznych i dźwięków w każdym gatunku, w tym Bollywood, Pop, Funk, EDM, Rap, Hip Hop, K-pop i country i wirusowych oryginalnych dźwięków.
5. Przeglądaj popularne efekty specjalne
Tiki ma szeroką gamę modnych efektów specjalnych, co pozwala na tworzenie pięknych filmów w ciągu jednej sekundy. Narzędzia do edycji wideo umożliwiają łatwe przycinanie, wycinanie, scalenie i powielanie filmów. Odblokuj mnóstwo filtrów, naklejek, efektów i obiektów AR, aby przenieść Twoje filmy na wyższy poziom. Zostań główną gwiazdą we własnym filmie!
6. Zostań infludepantem tiki
w tiki, użyj wideo do nagrywania życia, rozwoju obserwujących i zostań wpływowym twórcą. Cokolwiek jesteś utalentowany, tańczą, tworząc muzykę, filmowanie dramatu, komedii, gotowania potraw, wiodących trendów, dzielenia się wiedzą, umiejętności prezentacji lub grania w gry, Tiki może pomóc ci zostać super gwiazdą! Możesz także udostępnić chwile na Instagramie, WhatsApp, Facebooku, YouTube, Twitterze itp.
7. Odkryj lokalne talenty
Znajdź nowych twórców z różnymi treściami na temat „odkryj” strona! Świadek lokalnych talentów w swojej społeczności, które możesz spotkać & amp; Zapoznaj się z nowymi przyjaciółmi w pobliżu i obejrzyj więcej najnowszych filmów razem. Przeglądajmy teraz!
8. Połącz się z tiki:
Instagram: @TikiApPofficial
Facebook: @TikiAppofficial
youtube: @tikipofficial
twitter: @TiKiapPofficial
snapchat: @tikiappindia

Co nowego w Tiki - Short Video App 3.19.1

1. The wealth level is online, which demonstrates your honored status!
2. During LIVE PK, it's available to turn off the voice of competitor.

Informacja

 • Kategoria:
  Społeczności
 • Aktualna wersja:
  3.19.1
 • Zaktualizowano:
  2023-06-02
 • Rozmiar:
  52.2MB
 • Wymaga Androida:
  Android 4.4 or later
 • Deweloper:
  DOL Technology PTE.LTD.
 • ID:
  video.tiki
 • Tiki - Short Video App
  Tiki - Short Video App 3.18.0
  46.6MB
  2023-02-15
  APK
  Picture
 • Tiki - Short Video App
  Tiki - Short Video App 3.17.1
  48.4MB
  2023-01-16
  APK
  Picture
 • Tiki - Short Video App
  Tiki - Short Video App 3.16.1
  48.3MB
  2023-01-06
  APK
  Picture