Race Master 3D - Car Racing icon

Race Master 3D - Car Racing

3.3.3 for Android
4.4 | 100,000,000+ Instalacje

SayGames Ltd

Opis Race Master 3D - Car Racing

🏎️ Race Master 3D - Szybkie, Wściekłe i Super-Fun Racing
Utrzymuj palec na podłogę i bądź gotowy na absolutnie wszystko w tej śmiesznie rozrywkowej grze wyścigowej, gdzie naprawdę nigdy nie wiesz Co znajduje się w następnym rogu. Dostosuj swoją jazdę, trzymaj stopę na gazie, unikaj niekończąco zróżnicowanych przeszkód i spróbuj zachować sposób ich równie maniakalnych rywali w super szybkich, super-ekscytujących, psychodelicznych wyścigach, które zawsze oferują coś nowego i nieoczekiwanego. Poczuj potrzebę szybkości?
dostaniesz prędkość, dramat, niesamowite samochody i wiele więcej w tej wciągającej grze w zwykłą grę, która jest tak intuicyjna, jak jest oburzająca.
B> Uzyskaj wyścigi pulsu ...
🏁
Twarde, aby utrzymać utwór: 33 unikalne poziomy z ogromną gamą różnych powierzchni i przeszkód, aby ścigać się wokół prędkości breakneck. Plus 8 różnych bossów w specjalnie oszukanych samochodach gotowych, aby jeździć jeszcze większą rzeźbą włosami.
🥇Apinging na całym świecie: 7 różnych lokalizacji z różnymi właściwościami torów i bogato szczegółowe tła, ozdobione rampami i tunelami Z 14 różnych projektów oświetlenia neonowego, zapewniając, że zawsze jest coś do zobaczenia przez okno.
🥇What's w garażu? 7 Klasycznych samochodów sportowych do zbierania i dostosowywania, jak ścigasz się przez poziomy w grze. Umieść wysoko w każdym wyścigu, aby zarobić więcej środków pieniężnych, dostroić silnik samochodu, aby uzyskać ostateczną prędkość, przyspieszenie i obsługę, dodaj ekscytujące akcesoria i wybrać pomiędzy 15 różnych zadań farb, aby naprawdę pimp Twojej jazdy.
usłyszeć mnie ryk: kto Potrzebuje muzyki, gdy masz ryk silników o wysokiej wydajności, pisk opon i kryzysu zirytowanego metalu? Ciesz się bogatym sound World of Race Master 3d obok prostych, ale uderzających grafików i spektakularnych efektów awaryjnych, które potrząsają swoimi kościami za każdym razem, gdy przychodzisz spinning z utworu lub zgrzytania do thuddingu.
🔥 Ultimate Pocket Racer ...
🔥
Szukasz gry wyścigowej, która jest łatwa do zabawy, zapewnia prawdziwe wyzwanie jazdy i oferuje podniecenie i niekończącą się zmienność, chłodzi samochody i niebezpieczne rywale, wszystkie w szybkich i wściekłych wyścigach które można uruchomić w ciągu kilku minut?
Zachowaj Race Master 3D w kieszeni, a będziesz miał natychmiastowy dostęp do niesamowitej emisji jazdy w dowolnym miejscu, dowolnym miejscu i wszędzie, próbując ponownie i ponownie dotrzeć do podium, pomimo serii coraz bardziej surrealistycznych i testujących przeszkód, które przychodzą Pędząc na ciebie ślad w szalonym, kolorowym wiru.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się, czy możesz być mistrzem utworu w żiszej, najdzikszej, Winningest mobilnej gry wyścigowej dostępnej.

Informacja

 • Kategoria:
  Wyścigi
 • Aktualna wersja:
  3.3.3
 • Zaktualizowano:
  2022-05-24
 • Rozmiar:
  181.6MB
 • Wymaga Androida:
  Android 5.0 or later
 • Deweloper:
  SayGames Ltd
 • ID:
  com.easygames.race
 • Available on:
 • Race Master 3D - Car Racing
  Race Master 3D - Car Racing 3.3.2
  165.4MB
  2022-05-24
  XAPK
  Picture
 • Race Master 3D - Car Racing
  Race Master 3D - Car Racing 3.3.0
  148.9MB
  2022-05-24
  APK
  Picture
 • Race Master 3D - Car Racing
  Race Master 3D - Car Racing 3.2.4
  146.9MB
  2022-05-05
  APK
  Picture