Battlegrounds Mobile India icon

Battlegrounds Mobile India

2.1.0 for Android
4.3 | 100,000,000+ Instalacje

KRAFTON, Inc.

⚠️ You need 9Apps App to install .XAPK File. How to install XAPK?

Opis Battlegrounds Mobile India

[Co nowego]
Starożytne ruiny pojawiają się w Erangel, Miramar i Livik.Każda ruina ma swój sekret i możesz sprawdzić lokalizację tych ruin z mapy.Ruiny są chronione przez mumii wojowników i latające potwory.Pokonując ich, możesz upuścić przedmioty przez potwory.Istnieje kilka rodzajów ruin, w ruinach szaków, możesz dostać skrzynkę skarbową, rozwiązując zagadkę.W ruinach Scarabe możesz złapać chrząszcze Scarab na krople przedmiotów
Świątynia cesarza może znajdować się w dwóch obszarach na mapie w Erangel.Piramida zniknie jakiś czas po rozpoczęciu gry i pojawi się świątynia cesarza.Gigantyczny posąg będzie przewożony świątynią na zdefiniowanej ścieżce.
Również strefa burzy piaskowej pojawi się w przypadkowym mieście na mapie.Można znaleźć obfite zapasy, w tym urok Scarab, który pozwala samodzielnie ożywić.
Nowa broń, Lynx AMR to potężny SR, który ma szybszą prędkość strzelania i dzięki wielkiej prędkości pocisku i potężnym uszkodzeniu hełm poziomu 3 może zostać zniszczony przy jednym strzale.
Nie wszyscy mamy doświadczenie natychmiastowej śmierci z powodu eksplozji samochodów podczas grania na klasycznej mapie?Teraz zostaniesz znokautowany, ale nie martwy, nawet jeśli samochód wybuchnie, gdy jesteś w nim.
Co za ulga!
Tryb treningowy gry dźwiękowy: Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy są zdezorientowani dźwiękiem, zwróć uwagę.Do trybu treningowego dodaje się obszar treningowy przeznaczony do gry dźwiękowej.Możesz uzyskać szkolenie, wprowadzając tryb treningowy.Możesz usłyszeć dźwięki podczas powtarzalności walki, pozwalając na doskonalenie umiejętności gry dźwiękowej.
Więc na co czekasz?Zadzwoń do znajomych i wskocz na pola bitwy już dziś!
[Indie KA Battlegrounds]
W wirtualnym świecie, Battlegrounds Mobile India to nowa gra Battle Royale, w której wielu graczy stosuje strategie do walki i być ostatnim człowiekiem stojącym na polach bitwy.Bezpłatne do gry, wrażenia z trybu wieloosobowego, w Battlegrounds Mobile India, gracze mogą walczyć w różnych trybach gry, które mogą być oparte na drużynie lub solo.
Wyposażony w różnorodne mapy z różnymi terenami w wirtualnym otoczeniu, Battlegrounds Mobile India wykorzystuje pełne możliwości Unreal Engine 4, aby ożywić Fantastyczne światy rozszerzone o 3D Sound, aby zbudować prawdziwie wciągające wrażenia na telefonie komórkowym.Wybierz swoją mapę i tryb, który Ci odpowiada i przygotuj ekscytującą jazdę.
ze szczegółowymi miesięcznymi aktualizacjami treści i światowej klasy współpracy, zawsze jest coś, na co czekamy w tej grze Battle Royale.W miarę postępów w kalendarzu usłyszymy od Ciebie więcej informacji zwrotnych i będziemy współpracować z partnerami i wprowadzimy nową ekscytującą współpracę.
Czy jesteś gotowy doświadczyć #Indiakabattlegrounds?#Battlegroundsmobileindia
wymaga stabilnego połączenia internetowego.
Battlegrounds Mobile India Minimalne wymagania systemowe: Android 4.3 lub więcej i co najmniej 1,5 GB pamięci RAM.
App #battlegroundsmobileindia jest przeznaczona wyłącznie dla graczy w Indiach, obsługiwanych przez Krafton.
BGMI to gra symulacyjna osadzona w wirtualnym świecie i nie oznacza prawdziwego życia.Proszę grać z umiarem, rób częste przerwy i graj odpowiedzialnie
Oficjalny URL
www.battlegroundsmobileindia.com
Śledź nas na
: https://www.youtube.com/c/Battlegroundsmobile_in/
Insta: https://www.instagram.com/battlegroundsmobilein_official/
fb: https://www.facebook.com/battlegroundsmobilein

Informacja

 • Kategoria:
  Akcja
 • Aktualna wersja:
  2.1.0
 • Zaktualizowano:
  2022-07-11
 • Rozmiar:
  720.2MB
 • Wymaga Androida:
  Android 10.0 or later
 • Deweloper:
  KRAFTON, Inc.
 • ID:
  com.pubg.imobile
 • Available on:
 • Battlegrounds Mobile India
  Battlegrounds Mobile India 2.1.0
  711.8MB
  2022-05-09
  XAPK
  Picture
 • Battlegrounds Mobile India
  Battlegrounds Mobile India 2.0.0
  831.1MB
  2022-05-09
  APK
  Picture
 • Battlegrounds Mobile India
  Battlegrounds Mobile India 2.0.0
  831.1MB
  2022-05-09
  XAPK
  Picture